Szkolne-Mundurki.PL: Maltex - katalog producentów szkolnych mundurków

Maltex

Partnerzy serwisu: Zlewozmywak, oświetlenie
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą odzieży męskiej oraz dodatków do ubioru wyjściowego, a takim dodatkiem są krwaty.

Serwis internetowy Szkolne-Mundurki.PL jest przeznaczony dla:
- szkół, rodziców, pracowników placówek edukacyjnych - pozwala na odszukanie producentów odzieży szkolnej z regionu działałności
- producentów odzieży szkolnej - pozwala na pozyskanie klientów

W chwili obecnej w serwisie znajduje się 242 wpisów.

ZAPYTANIE OFERTOWE O MUNDURKI SZKOLNE

 
Zadaj pytanie ofertowe

Jeśli szukasz wykonawcy mundurków - skorzystaj z naszej bezpłatnej usługi. Po wypełnieniu formularza Twoje zapytanie ofertowe zostanie wysłane do wszystkich firm dostępnych w katalogu.

Zadaj pytanie ofertowe

Maltex

Data dodania: 2007-05-25.

Firma Maltex rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku. Dziś firma ta zatrudnia ok. 80 osób i współpracuje z kilkoma podwykonawcami. Na początku firma zajmowała się tylko konfekcją damską. Od 2000 roku poszerzyła swoją ofertę o wyroby młodzieżowe. Obecnie głównym celem firmy jest rozszerzenie swojej działalności na rynku europejskim. Odzież firmy Maltex dobrze sprawdza się w szkole, w pracy oraz w sytuacjach nieformalnych. W skład kolekcji wchodzą: żakiety, bluzki, spodnie, spódnice, rybaczki. W okresie zimowym oferta poszerzona jest o kurtki oraz płaszcze. Wyroby wykonywane są z naturalnych surowców: jeansu, sztruksu, lnu oraz bawełny. Oferta dostępna jest w rozmiarach 36 - 54. Firma charakteryzuję się produkcją krótkich serii odzieży o bogatej kolorystyce. Swoją ofertę uzupełnia atrakcyjnymi nowościami. Wszystko to pozwala na stworzenie własnego, niepowtarzalnego stylu. Ubrania wysokiej jakości po atrakcyjnych cenach, o modnych fasonach opartych na najnowszych trendach. Swoich odbiorców znajdują w ekskluzywnych butikach, jak i mniejszych sklepach.

W ofercie posiadamy mundurki szkolne z jeansu :kamizelkę i koszulę oraz tunikę.

Teren prowadzenia działalności:
Województwo: łódzkie
Powiat: m. Łódź
Gmina: M. Łódź

Dane teleadresowe:
Maltex
ul. Pabianicka 152/154
93-410 Łódź
tel. 042 684 28 16
fax. 042 684 27 34

Pierwszy internetowy katalog producentów szkolnych mundurków. W serwisie znajduje się spis firm szyjących szkolne mundurki. Szkoły poszukujące wykonawcy munduków szkolnych mogą zapoznać się z informacjami zawartymi na stronie, a następnie skontaktować się z wybranymi producentami mundurków w celu zapoznania się ze wzorami odzieży szkolnej, kosztami szycia oraz z terminem dostarczenia mundurków szkolnych do szkoły.

Katalog zawiera spis firm zajmujących się szyciem tylko mundurków szkolnych.

Firmy produkujące odzież szkolną mogą dodać informacje o sobie zupełnie za darmo!

Mundurek szkolny | Mundurek | Szkolny mundurek
Szkolne-mundurki.pl istnieje od połowy stycznia 2007 roku. Polityka prywatności
Pomysł i realizacja: Krajniak.org Przemysław Krajniak.